Kā Izmantot Atpakaļsaites SEO, lai Uzlabotu savu Reitingu

Papildus saišu veidošanai ir arī citas stratēģijas, kuras varat izmantot, lai iegūtu vairāk atpakaļsaišu. Viens no labākajiem ir attiecību veidošana ar domu līderiem un ietekmētājiem savā nišā. Kad cilvēki meklē konkrētu produktu vai pakalpojumu, varat sevi pozicionēt kā labāko izvēli. Sociālo saziņas līdzekļu izmantošana satura reklamēšanai var palīdzēt jūsu vietnei saņemt atpakaļsaites, kā arī izveidot vadošo lomu savā nozarē.

Labākais veids, kā iegūt atpakaļsaites, ir lūgt cilvēkiem izveidot saiti uz jūsu vietni. Palīdzēsiet citiem pievienot jūsu vietni savam sarakstam. Ja iespējams, pieprasiet satura saites. Satura saitēm būs lielāka ietekme nekā ārējā satura saitēm. Pieprasot atpakaļsaites, noteikti izpildiet viņu norādījumus. Kad viņi ir pievienojuši jūsu saiti, dariet viņiem zināmu, ka tā ir jūsu. Ir arī Apvienotās Karalistes atpakaļsaišu pakalpojumi, kurus varat izmantot, lai publicētu saturu, izmantojot saites uz jūsu vietni ātrāk. Tie ir maksas pakalpojumi un ir pretrunā ar meklētājprogrammu politikām, tāpēc iesakām ievērot piesardzību, pērkot atpakaļsaites, jo tas var izraisīt sodu meklētājprogrammu rezultātos. Diemžēl daudzi tīmekļa pārziņi to dara, tāpēc, lai neatpaliktu no konkurences, maksas saišu veidošana daudziem ir obligāta prasība, tikai ieviešiet to piesardzīgi.

Vēl viens veids, kā palielināt atpakaļsaišu skaitu, ir rakstīt rakstus vai emuārus, kuros pieminēta jūsu vietne. Tas palielinās jūsu autoritāti un atpazīstamību kā atbilstošs resurss. Jūsu saturs būs arī interesantāks, ja pieminēsit citas vietnes savā vietnē. Jo vairāk cilvēku uzzinās par jūsu uzņēmumu un produktiem, jo ​​lielāka iespēja, ka viņus interesēs jūsu piedāvātais. Regulāri rakstot rakstus, jūs arī izveidosit atbilstošo vietņu sarakstu.

Atpakaļsaites var uzlabot jūsu klasifikāciju, taču tām ir jābūt augstas kvalitātes. Nepietiek ar saiti no vietnes ar sliktu reputāciju. Šīm saitēm ir jāatbilst jūsu saturam un jābūt kvalitatīvām. Ir svarīgi iegūt atpakaļsaites no kvalitatīvām vietnēm. Ja tie ir neatbilstoši, tie kaitēs jūsu vietnes meklēšanas ranžēšanai. Šīs stratēģijas mērķis ir uzlabot jūsu vērtējumu, kas ir nepieciešams jebkuram uzņēmuma īpašniekam.

Pirms Penguin algoritma atpakaļsaites bija zemas kvalitātes. Šāda veida atpakaļsaite palīdzēja sakārtot vietni, taču tagad tas nav tik izdevīgi, ja tas ir no vietnes, kas atrodas tajā pašā nišā kā jūs. Jums ir jāiegūst atpakaļsaites no autoritatīvām vietnēm, kas attiecas uz jūsu uzņēmumu. Pēc tam jūs varēsit uzlabot savu meklētājprogrammu klasifikāciju, netērējot šim procesam laiku un naudu.

Nākamais solis ir izveidot pareizo atpakaļsaišu veidu. Piemēram, ja jūsu vietnē tiek pārdoti grūtnieču apģērbi, jums vajadzētu mēģināt iegūt atpakaļsaites no grūtnieču žurnāliem un modes emuāriem. Bet, ja jums ir tradicionāls uzņēmums, jums būs jāizmanto ģeogrāfiski mērķētas vai ar tēmu saistītas saites. Jums nav jāiegūst atpakaļsaites no emuāra, kurā tiek pārdoti zābaku pāri.

Vissvarīgākais solis atpakaļsaišu veidošanā ir atrast organizācijas, kurām ir saites, kas saistītas ar jūsu uzņēmumu. Šīs organizācijas varat atrast, meklējot organizācijas savā nozarē un pilsētā. Ja nevarat atrast dalību, mēģiniet meklēt viņu saites. Visefektīvākais atpakaļsaišu veidošanas veids ir rakstīt rakstus un komentēt emuārus. To darot, jūs izveidosit attiecības ar autoru un iegūsit lieliskas atpakaļsaites.

Veidojot atpakaļsaišu stratēģiju, jāņem vērā saišu avoti. Dažas vietnes var nodrošināt jums bezmaksas vai zemu izmaksu saites. Pārliecinieties, vai tie atbilst jūsu uzņēmumam. Bieži vien tas var būt sarežģīti un izraisīt satiksmes zudumu. Tāpēc jums vajadzētu koncentrēties uz atpakaļsaišu iegūšanu no kvalitatīvām vietnēm, lai palielinātu atpakaļsaišu ietekmi.

Vēl viena iespēja ir izveidot atpakaļsaites autoritatīvās vietnēs. Atšķirībā no pagātnes, kad zemas kvalitātes saites palīdzēja ranžēt vietni, jums būs jākoncentrējas uz augstas kvalitātes, kontekstuālām un atbilstošām atpakaļsaitēm. Iegūstot atpakaļsaites no autoritatīvām vietnēm, jūs varēsit uzlabot savu meklētājprogrammu klasifikāciju un nopelnīt vairāk trafika. Tātad, kā izveidot jaudīgākas un atbilstošākas atpakaļsaites?

Papildus augstas kvalitātes atpakaļsaišu veidošanai jums vajadzētu koncentrēties arī uz atbilstošu saišu izveidi uz jūsu vietni. Tas ir īpaši svarīgi, ja nevēlaties maksāt par saitēm, jo ​​tās bieži ir zemas kvalitātes. Koncentrējoties uz atbilstošām, kvalitatīvām un populārām vietnēm, jūs savai vietnei varēsit izveidot kvalitatīvāku un atbilstošāku saišu profilu. Šie ir trīs labākie veidi, kā iegūt vairāk atpakaļsaišu un palielināt savu SEO.