5 Populārākie AI Satura Autori

Saturs ir SEO karalis, un regulāri nākt klajā ar jaunu saturu dažkārt var būt pārsteidzoši. Par laimi, ir daži lieliski rīki, kas var palīdzēt satura veidotājiem un rakstītājiem ar jaunu saturu, rakstu idejām, nosaukumu un aprakstu ģeneratoriem, secinājumiem, Quora tipa atbildēm un daudz ko citu.

Rakstu kalve

Article Forge ir lieliska vieta, kur rakstīt rakstus savai vietnei vai emuārs. Tajā ir daudz rīku, lai jūsu izveidotie raksti izskatītos profesionāli. Varat izmantot API, lai automatizētu rakstu izveides procesu. Varat izmantot iepriekš iebūvētus savienotājus vai izveidot savus.

pants Forge tiek piedāvāts uz abonēšanas bāzes. Programmatūra ļauj jums izveidot neierobežotu rakstu skaitu dažu minūšu laikā. Tam ir naudas atdošanas garantija bez jautājumiem. Lai sāktu, jums būs jāuzraksta 10 raksti un tie jāiesniedz. Varat arī izmantot trešo pušu rīkus, lai atvieglotu rakstu izveidi. Ja jums nav daudz laika, varat to izdarīt pat no mājām. Labākā daļa ir tā, ka varat izmantot rīku ar jebkuru citu programmu.

Ja uztraucaties par kvalitāti, varat izmēģināt 30 dienu bezjautājumu atmaksas politiku. Lai saņemtu naudas atdošanas garantiju, jums būs jāizgatavo 10 raksti. Tomēr, ja neesat apmierināts ar rezultātiem, varat saņemt atmaksu. Lai saņemtu atmaksu, vispirms ir jāizveido desmit raksti, izmantojot programmatūru. Pēc tam jums būs jāpublicē vismaz 10 raksti, lai pārliecinātos, ka esat apmierināts ar produktu.

WriteSonic

Jūs varat ģenerēt saturu dažādos veidos. Varat arī to izmantot, lai rakstītu emuāra ziņas vai pārdošanas vēstules. Varat arī ģenerēt idejas produktu nosaukumiem un aprakstiem. Ar 5000+ piecu zvaigžņu atsauksmēm Writesonic atbalsta spēcīga Silīcija ielejas investoru grupa. Pakalpojums var palīdzēt jums izveidot efektīvu mārketinga kopiju un panākt, lai jūsu bizness tiktu pamanīts. Turklāt jūs varat saņemt nepieciešamo palīdzību, lai iegūtu vairāk klientu.

Satura mārketinga procesa automatizēšanai varat izmantot Writesonic. Tam ir intuitīvs lietotāja interfeiss, un tā funkcijas ir viegli saprotamas. Informācijas paneļa funkcijas ir sakārtotas kategorijās. Katrai kategorijai ir vairāk nekā 50 funkciju. Viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas viens un jāievada informācija, lai iegūtu vēlamos rezultātus. Ir pieejamas īstermiņa satura un ilgtermiņa satura iespējas. Rīki ir lietotājam draudzīgi un piedāvā vairākas izvēles iespējas, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Varat izmantot Writesonic, lai ģenerētu rakstus dažādos stilos. Neatkarīgi no tā, vai esat emuāru autors vai satura mārketinga speciālists, varat izmantot Writesonic, lai radītu vislabāko saturu. To ir viegli lietot, un ir pieejamas daudzas funkcijas, no kurām izvēlēties. Ar vairāk nekā 50 funkcijām Writesonic var palīdzēt jums izveidot jebkura garuma rakstus. Varat to izmantot visu veidu saturam, tostarp emuāra ziņām, pārdošanas vēstulēm un reklāmas e-pastiem. Varat arī to izmantot, lai rakstītu ilgtermiņa un īstermiņa saturu.

RYTR.me

Ja vēlaties rakstīt saturu savai vietnei vai emuāram, Rytr.me var jums palīdzēt. Tā vietā, lai pavadītu stundas, veidojot perfektu ziņu, varat vienkārši norādīt Rytr parametrus, un tas paveiks pārējo. Varat pat pielāgot saturu, izmantojot dažādus valodas iestatījumus, signālus un atslēgvārdus. Platforma arī ļauj saglabāt iepriekš ģenerētu saturu un izmantot to kā atsauci. Tā atbalsta 29 valodas, tostarp hindi, un to var izmēģināt bez maksas.

Lietotāji var pārvaldīt komandas locekļus un izsekot viņu norēķiniem, izmantojot Rytr. Tam ir iespaidīga komandas vadības funkcija, kas ir īpaši noderīga mārketinga aģentūrām. Tas ļauj komandām vienlaikus strādāt pie vairākiem projektiem un katram komandas dalībniekam piešķirt individuālus uzdevumus. Tā AI rakstīšanas rīks ir pieejams gan pārlūkprogrammā Chrome, gan Firefox, kas atvieglo jaunu dalībnieku pievienošanu. Tiem, kas vēlas strādāt pie vairākiem projektiem vienlaikus, Rytr ir hroma paplašinājums, ko varat pievienot pārlūkprogrammai.

Izmantojot Rytr, varat automātiski izveidot apakšvirsrakstus emuāra ziņām. Vienkārši atlasiet tēmu un ar to saistītos atslēgvārdus, un programma ģenerēs saturu jūsu vietā. Varat arī uzlabot jebkura teksta kvalitāti, izmantojot šo AI darbināmo rīku. Tātad, turpiniet un pievienojiet Rytr savam rīku arsenālam! Ja esat gatavs sākt ar AI nodrošināto sava emuāra vai vietnes satura ģenerēšanas jaudu, iegūstiet to!

Copy.ai

Ja strādājat e-komercijas jomā, varat izmantot Copy.AI AI mārketinga kopiju ģenerēšanas pakalpojums. Programma ir izstrādāta, lai izveidotu dažāda veida saturu, piemēram, tiešsaistes kursu tēmas, YouTube skriptus, digitālās reklāmas un sociālo mediju ziņas. Aizpildot virkni īsu jautājumu, Copy.AI radīs desmit unikālus jautājumus mārketinga kopijas jums. Tas arī palīdz jums izveidot pārliecinošāku kopiju jūsu vietnei. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties reklamēt produktu, reklamēt pakalpojumu vai iegūt vairāk potenciālo pirkumu, Copy.AI ir jums piemērotais AI tekstu rakstīšanas rīks.

AI kopēšanas toņu modulators ļauj pielāgot kopijas signālu un saturu, izmantojot mākslīgo intelektu. Ir pieejami deviņi iepriekš iestatīti toņi, un jūs varat izveidot pielāgotu signālu. Lai gan Copy AI ir daži trūkumi, tā veidņu un rīku bibliotēka ir plaša. Šī funkcija ir īpaši noderīga cilvēkiem, kuri strādā atsevišķi. Turklāt AI kopēšana ir lētāka nekā konkurenti, un tai ir daudz bezmaksas funkciju iesācējiem. Turklāt tā platforma ir vieglāk lietojama nekā konkurentu, tāpēc jums nebūs jāalgo tekstu autors vai jāraksta lielas formas saturs pašam.

Lai gan programmatūra ir ļoti efektīva, tā nevar atklāt visas kļūdas jūsu saturā. Jūs varat palaist garām dažas gramatikas kļūdas, taču tas var norādīt arī uz citām problēmām, tostarp iesaistīšanās kļūdām. Tas nevar precīzi noteikt jūsu rakstīšanas kvalitāti, taču tas var palīdzēt uzlabot stilu un balsi. Gramatiski atklāti 17% plaģiāta, kas joprojām ir augsts, taču tas ir labāks līdzeklis nekā nekas. Viens no Grammarly trūkumiem ir tas, ka tas neatbalsta redakcionālo saturu, un jums ir jāmaksā par Pro plānu. Bezmaksas plāns ir pieejams septiņām dienām. Tomēr tas neatbalsta rediģēšanu un eksportēšanu.

Word.ai

WordAi galvenā funkcija ir iespēja pārrakstīt veselas rindkopas un teikumi. Šis pakalpojums izmanto dabiskās valodas apstrādi, lai optimizētu jūsu tekstu lasāmībai. Lai gan šī nav vispieejamākā iespēja, tā var padarīt pārrakstīšanas procesu daudz vienkāršāku. WordAi mīnuss ir tāds, ka tas nav bezmaksas. Ir pieejami trīs maksas plāni. Ja jums nav budžeta, lai tērētu tik daudz, varat sākt ar bezmaksas plānu un pārbaudīt, vai tas atbilst jūsu vajadzībām.

Pēc tam jums būs jāizvēlas opcijas. Programmai WordAi ir dažādi iestatījumi dažādām valodām. Daži no tiem var būt noderīgi, un jūs varat izmantot to, kas jums ir vispiemērotākais. Varat arī izvēlēties valodu, kurā vēlaties atlasīt mērķauditoriju, un eksportēt savu saturu. Pēc tam varat eksportēt savas jaunās ziņas uz dažādām platformām. Kad rediģēšanas process būs pabeigts, varēsit kopīgot savus darbus ar citiem.