5 Populārākie SEO Izpētes Rīki

SEO rīki ir paredzēti, lai palīdzētu vietņu īpašniekiem un tiešsaistes uzņēmumiem optimizēt savu vietņu struktūru un saturu, lai labāk atbildētu uz reālu lietotāju meklējumiem. Šie SEO rīki var palīdzēt noteikt jaunas trafika iespējas, nosaukumus un amp; atslēgvārdi, atpakaļsaišu iespējas un daudz kas cits.

Google meklēšanas konsole

Google Search Console var palīdzēt izprast, kā jūsu vietne uzstājas. Tas var arī apstiprināt, ka jūsu lapas ir saistītas ar atlasītiem atslēgvārdiem. Meklēšanas analīzes rīks var noteikt svarīgākās lapas par prioritāti, lai parādītu bagātīgus rezultātus un ātrāk iegūtu rangu. Rīki var arī sniegt jums tiešus norādījumus, lai atrisinātu lapas lietošanas problēmas. Turklāt rīki var palīdzēt veikt SEO dalītos testus, lai jūs zinātu, kuras optimizācijas darbojas un kuras ir jāstrādā. Šis ir visaptverošs ceļvedis Google SEC lietošanai.

Ja izmantojat Google Analytics, iespējams, vēlēsities izmantot Google Search Console. Tas ir bezmaksas un ļauj izsekot lietotāju uzvedībai, kas ir galvenā SEO daļa. Rīkam ir daudz priekšrocību, un tā ir lieliska vieta, kur sākt savu SEO stratēģiju. Tomēr, ja jums nav konta, varat izmantot savu domēna vārda nodrošinātāju. Lai sāktu lietot Google meklētājprogrammu, jums ir jābūt Google kontam un domēna nosaukumam.

Lai sāktu darbu ar Google Search Console, jums ir jābūt Google kontam un domēna nosaukumam. Kad esat izveidojis kontu, jums ir jāpārbauda, ​​vai jūsu vietne pieder jums. Ir vairāki veidi, kā to pārbaudīt. Vispiemērotākā metode ir atkarīga no jūsu vietnes lieluma un citām Google programmām, kas izveido savienojumu ar jūsu vietni. Piemēram, ja jūsu vietne pieder vairākām personām, iespējams, vēlēsities apstiprināt, ka šis domēns pieder jums.

Ubersuggest

Lai gan tas nav visspēcīgākais rīks, Ubersuggest ir bezmaksas atslēgvārdu izpēte. rīks, kuru ir vērts pārbaudīt. Varat to izmantot ne tikai, lai gūtu priekšstatu par to, ko dara jūsu konkurenti, bet arī izmantot garās astes frāzes, kas ir SEO zelts. Process ir vienkāršs un saprotams, un jūs varēsiet precīzi redzēt, kas jums jādara, lai Google tīklā ranžētu savus atslēgvārdus.

Ubersuggest bezmaksas versija nodrošina reāllaika SERP rezultātus. Tas pat var sniegt jums aptuveno datplūsmu vietnēm ar vislabāko veiktspēju un parādīt šo vietņu sociālo kopīgošanu. Turklāt rīks piedāvā domēna rezultātu katrai vietnei, pamatojoties uz atpakaļsaišu skaitu. Kā bonuss Ubersuggest ir bezmaksas, tāpēc jūs netērēsit ne santīma, neiegūstot vērtīgu ieskatu atslēgvārdos.

Vēl viena lieliska Ubersuggest iezīme ir tā spēja analizēt pirmās lapas SERP atslēgvārdiem. Varat redzēt, kuras vietnes tiek ranžētas pēc jūsu ievadītajiem atslēgvārdiem, kā arī to, kuras no tām darbojas labāk nekā citas. Tādā veidā varat izlemt, vai izvēlētais atslēgvārds ir pūļu vērts. Varat arī redzēt, cik viegli vai grūti ir noteikt ranžējumu konkrētam atslēgvārdam Google tīklā. Tas ir lielisks veids, kā izlemt, kuri atslēgvārdi ir jūsu laika vērti.

Lai gan jūs varētu uztraukties par to, kā optimizēt noteiktu lapu, lai nodrošinātu maksimālu trafiku, varat izmantot Ubersuggest, lai iegūtu priekšstatu par tirgu un izplatīšanas metodēm. Ir ļoti svarīgi to izmantot stratēģiski un izmantot pieejamās iespējas. Veicot prāta vētru kopā ar draugu vai kolēģi, varēsit noteikt maksimālo vārdu skaitu, ko saturs var apstrādāt, un izvēlēties savam saturam labākās SEO stratēģijas.

Ahrefs

Ahrefs satiksmes statistika sniedz priekšstatu par to, cik populāra ir jūsu vietne. Varat salīdzināt savu vietni ar citām vietnēm un noskaidrot, kurām ir vislielākā dabiskā datplūsma. Varat arī noteikt, kuri atslēgvārdi rada vislielāko trafiku. Ahrefs nodrošina arī domēna analīzes rīku, kas ļauj pārbaudīt, kā jūsu vietne ierindojas konkurentu vidū. Šī ir jaudīga funkcija, kas palīdzēs jums saprast, kā uzlabot SEO.

Šis rīks sniedz detalizētu informāciju par jūsu vietnes veiktspēju meklētājprogrammu rezultātu lapās (SERP). Tas ļauj jums redzēt, kuras vietnes rada vislielāko trafiku, sakārtotas pēc domēna autoritātes un kurām ir visaugstākā lapas autoritāte. Ahrefs ir lieliska iespēja novērtēt jūsu SEO panākumus. Bezmaksas versija sniedz piekļuvi Ahrefs atslēgvārdu izpētes un mērīšanas rīkiem. Lai uzlabotu savu SEO, jums vajadzētu izmantot premium plānus.

Ierobežojumi ir diezgan dāsni. Sākuma līmeņa “Vienkāršajā” plānā varat izmantot ne vairāk kā 500 atslēgvārdus. Nākamajos trīs līmeņos ierobežojums palielinās līdz 1500, 5000 un 10 000. Šie ierobežojumi atbilst konkurējošo SEO rīku ierobežojumiem. Maksas versija maksā ikmēneša maksu. Ahrefs bezmaksas versija ir pieejama tiem, kam ir mazāka pieredze vai tie, kas tikko sāk strādāt SEO jomā.

MOZ

Vietnē Moz.com ir atslēgvārdu rīks, kas parāda meklēšanas apjomu, vidējo klikšķu skaitu un atslēgvārdu konkurētspēju. Atslēgvārdu pārlūks var arī palīdzēt noteikt jaunus un saistītus atslēgvārdus. Tas integrējas ar SEMRush un ļauj filtrēt pēc konkurences līmeņa un meklēšanas apjoma. Moz Keyword Explorer var izmantot arī, lai noskaidrotu, kādus atslēgvārdus izmanto jūsu konkurenti, un noskaidrotu jūsu stāvokli SERP. Atslēgvārdu pārlūks ļauj eksportēt datus dažādos formātos.

Viena no labākajām Moz daļām ir tā rāpuļprogramma. Tā pastāvīgi skenē jūsu vietni, lai atrastu kļūdas, un brīdina jūs par tām. Papildus pārmeklēšanai, Moz Pro piedāvā saišu iespējas un lapu optimizācijas rīkus, lai palīdzētu jūsu SEO centieniem gūt panākumus. Cena ir atkarīga no plāna veida un maksājuma veida. Varat maksāt no USD 99 līdz USD 999 mēnesī par ikmēneša plānu vai USD 1500 par gada abonementu.

Moz Pro ir pamata rīka jaunināta versija. Rīks ietver SEO rīkus, tostarp atslēgvārdu plānotāju un saišu pārlūku. Varat izmantot atslēgvārdu rīku, lai atrastu jaunas saites, izsekotu zīmolu pieminēšanu un uzlabotu savas vietnes rangu. Moz nodrošina arī saišu analīzes rīku, ko var izmantot, lai optimizētu jūsu saturu un optimizētu jūsu vietni meklētājprogrammām. Lai gan Moz.com nepiedāvā savus rīkus saišu izplatīšanas pārvaldībai, varat izmantot Keyword Explorer, lai atrastu un analizētu jaunas saites un atslēgvārdus.

Moz Local nodrošina arī atslēgvārdu metriku, kas palīdz noteikt un izsekot potenciālajām iespējām jūsu meklēšanas mārketinga stratēģijā. Piemēram, uzņēmums, kas vēlējās palielināt vietējo dabisko trafiku, izmantojot vietējos meklēšanas rezultātus, tikai četru mēnešu laikā varēja uzlabot vietējo SEO par 15%. Moz Local komanda spēja ieviest piedāvāto fragmentu stratēģiju 30 dienu laikā. Tāda pati stratēģija tika piemērota Go Fish, mainot domēnus. Deviņu mēnešu laikā pēc domēna pārveidošanas par Moz Local, uzņēmums pamanīja vietējās dabiskās datplūsmas pieaugumu par 93%.

Majestātisks

Varat pārbaudīt savas atpakaļsaites un SEO kampaņas veiktspēju, izmantojot vietni Majestic.com. Vietnes sākumlapā blakus katram URL ir ātrās saites nolaižamā izvēlne, kas ļauj pāriet tieši uz vietņu pārlūku. Varat arī izveidot pārskatu vai pievienot vietni savām kampaņām. Informācijas panelis ir noderīgāks par meklēšanas lodziņu un ir lieliska vieta, kur sākt. Vairāk par dažādiem jums pieejamajiem rīkiem varat uzzināt Majestic vietnē.

Ir pieejami arī uzlaboti ziņošanas rīki un neapstrādātas atpakaļsaišu lejupielādes. Majestic SEO ļauj skatīt vēsturiskās saišu veidošanas kampaņas un konkurentu uzraudzības informācijas paneli. Savai kampaņai varat pievienot arī vairākas vietnes. Ir pat rīki, lai novērtētu atslēgvārdu izpētes grūtības un atpakaļsaišu biežumu. Ir pat SEO kampaņu pārlūks, kas palīdz analizēt vairākas vietnes vienlaikus. To noteikti ir vērts pārbaudīt! Vienkārši neaizmirstiet pārbaudīt Majestic SEO bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai redzētu, kā tas ir salīdzināms ar citiem SEO rīkiem.

Majestic apmaksātajam plānam ir daudz priekšrocību, piemēram, API piekļuve un virkne tiešsaistes rīku. Maksas plāns ietver pilnu tiešsaistes rīku komplektu, savukārt bezmaksas plāns piedāvā vienam lietotājam piekļuvi visiem rīkiem. Varat arī abonēt maksas plānu, ja meklējat mēneša plānu. Majestic mēneša plāni ir pieejami par pieņemamu cenu un piemēroti vieglajiem lietotājiem. Varat viegli jaunināt vai pazemināt savu plānu, kad vien esat gatavs.

Majestātisks

SEMrush.com ir digitālā mārketinga rīks, kas palīdz pārvaldīt visas jūsu uzņēmuma digitālā mārketinga kampaņas. Tās funkcijas un priekšrocības ir ļoti vērtīgas visu līmeņu digitālā mārketinga speciālistiem, sākot no iesācējiem līdz pieredzējušiem profesionāļiem. Šī rīka izmantošana palīdzēs jums izveidot saturu, optimizēt vietni meklētājprogrammām un nodrošināt apmeklētājiem patīkamu pieredzi, kad viņi apmeklē jūsu vietni. SEMrush piedāvātie rīki palīdzēs jums labāk izprast jūsu konkurenci un izstrādāt labākas mārketinga kampaņas.

Tas var palīdzēt atrast savai vietnei atbilstošus atslēgvārdus. Tā analizē vairāk nekā 100 domēnus, lai atrastu jūsu saturam atbilstošus atslēgvārdus. Tas sniegs jums atslēgvārdu, sinonīmu un garu atslēgvārdu sarakstu, pamatojoties uz jūsu vietnes saturu. Tas arī palīdzēs jums izveidot labāku saišu veidošanas stratēģiju. Papildus tam, lai palīdzētu jums saprast, kuri atslēgvārdi ir visatbilstošākie jūsu vietnei, SEMrush arī informēs jūs, kuri atslēgvārdi piesaista vislielāko trafiku.

Tā atslēgvārdu maģiskais rīks ir viens no visnoderīgākajiem SEM rīkiem. Tas ļauj izveidot spēcīgus galvenos sarakstus, izsekot atslēgvārdu veiktspējai un skatīt metriku reāllaikā. Tas pat ļauj koplietot atslēgvārdu izpēti ar kolēģiem. Varat arī integrēt SEMrush ar Google Analytics, lai sniegtu savstarpējas atsauces datiem par savu dabiskās meklēšanas veiktspēju. Rīks ir lietojams bez maksas, un tā datu bāzē ir 200 miljoni vārdu. Tas arī palīdz Amazon pārdevējiem optimizēt savus produktu sarakstus meklēšanai uz vietas.